...    players online request your hacks
HackedFreeGames.com

Community

Feedback for Sierra 7
  • loads for so long but its still


    awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    (^_^)
  • ON THE THIRD LEVEL WHATS THE SECOND TARGET PLEASE TELL ME
  • bakan
  • raze 3 is already made i played raze 3 hacked
  • so.... what is the connection to the game?
  • 976/1000
  • ●●●●●●●●●▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●●●●●●●●●● ─────▀██▀───▀██▀─▀██──██─▀██▀▀▀─────── ──────██─────██───██▄█▀───██▄█──────── ─────▄██▄▄█─▄██▄─▄██──██─▄██▄▄▄─────── ●●●●●●●●●▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●●●●●
  • fgufgu
    i like raze2
  • ۞I get PERFECT in all trainings
  • 3rd levl black sren
  • VERY EPIC
  • good awesomeeeeeeeeeee!!!! ({{}{}{ç}


  • So fast to load haha!! :) I love my Alienware. :)
  • ●●●●●●●●●▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●●●●●●●●●● ─────▀██▀───▀██▀─▀██──██─▀██▀▀▀─────── ──────██─────██───██▄█▀───██▄█──────── ─────▄██▄▄█─▄██▄─▄██──██─▄██▄▄▄─────── ●●●●●●●●●▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●●●●●
  • fun
  • It always reminds me of battlefield
  • takes to long to load >.<<br />
  • man that good
  • loading is slow
  • O_O wtf the men in that car is soo long to kill him o_o then you explode building and i like 0_0
  • cool game
  • BEAST GAME MOTHA ****ASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS YEA
  • WTF??? I was in sniping challenge the second time i reload i was send to mission "Kosovo Sniping" wtf was that i do?
  • ja tez polak